Hakkımızda

ANTALYA AVUKAT

Avukatlık Kanunu’nun 34. Maddesi gereğince Avukatlar, yüklendikleri görevleri bu görevin kutsallığına yakışır şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getirmek ve avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranmakla yükümlüdürler. Bu ilkeyi temel alan Büyükurgancı | Yılmaz Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu Avukat Arabulucu Pınar Yılmaz Büyükurgancı ve Avukat Arabulucu Tevfik Büyükurgancı tarafından Antalya’da kurulmuştur. 

Avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti veren hukuk büromuz  müvekkil odaklı  anlayışla Aile Hukuku ( Antalya Boşanma Avukatı, Antalya Aile Avukatı) , Gayrimenkul Hukuku,Miras Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, İcra Hukuku ve diğer spesifik hukuk dallarında Antalya merkezli olmak üzere ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet göstermektedir.

Antalya avukatlık bürosu olarak   faaliyet gösterdiğimiz her alanda;en iyi avukat hizmetini sunarak  uyuşmazlıklarınızı en kısa sürede, nitelikli çözüme ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Gerek mevzuattaki gerekse içtihatlardaki değişiklikleri takip ederek her zaman güncel ve kaliteli hizmeti sürekli kılan  hukuk büromuza hak ve menfaatlerinizin en iyi şekilde  korunması ve  hukuki danışma için ulaşabilirsiniz.

 
Kurucu Av. Arb. Pınar Yılmaz Büyükurgancı

Yol Tarifi